ARAÇ & MİDİBÜS KİRALAMA

Firmamız günümüz kiralama şirketleri arasında kurumsal kimliğini kazanmış, oto kiralama hizmetleriyle beraber rent a car ve carrental hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunmak, araç kiralama hizmetini en iyi şekilde hizmetin kalitesini yaşatmak için vardır.

Oto Kiralama denildiğinde ilk akla gelen firmamız kiralama hizmetleriyle beraber, ister bireysel araç kiralama, isterseniz günü birlik oto kiralama hizmetlerinde yada havalimanından şoförlü araç kiralama hizmetlerinde sizlere en iyi desteği sunmaktadır.

Firmamız Tanrıverdi Turizm Oto Kiralama Havalimanı araç kiralama hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini amaç edinmiş olan firmamız temiz ve bakımlı araçlarımızla, güler yüzlü servisiyle hizmetinizdedir.

Yapacağınız kiralama işlemlerinde ister günlük ister haftalık isterseniz aylık veya yıllık olarak kiralama yapabilirsiniz.

Araçlarımız tamamen son model olup, ister ekonomik araç kiralama ister lüks araba kiralama hizmetimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Araç kiralama hizmetinizde kilometre şartı olmaksızın güvenle ve rahatla araçlarımızla yolculuklarınızı yapabilirsiniz. Araçlarımız belirli dönemlerde sürekli olarak bakımları yapılmaktadır.

Kiralama Hizmetlerinizde Kaliteyi Ön Planda Tutmak İsteyen Değerli Müşterilerimize Bir Telefon Kadar Yakınız. 444 24 58

<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bileti puan kullanarak satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL (Puan kullandınız)</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet rezervasyonu yaptınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{opsiyonsonutarihidisplay}">Rezervasyonunuz {opsiyonsonutarihi} tarihine kadar geçerlidir.</p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Rezervasyon bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>