Kurumsal


Hakkımızda

Asil Tanrıverdi Turizm 1947’den beri hizmet veren köklü bir kurumdur. THY iş birliği ile daha da büyüyerek Sabiha Gökçen Havalından birçok yere taşımacılık hizmeti vermektedir. Kapasitesini ve hizmet kalitesini her geçen yıl artırmaktadır.

Asil Tanrıverdi Turizm' in yolcu ve sefer sayısını artırmaya devam etmesi şirket'in sektördeki güçlü konumunu gözler önüne sermektedir. Yolcuların ihtiyaç önceliklerini görüp, hizmeti müşterinin olduğu her yere götürme felsefesinden yola çıkan, Asil Tanrıverdi turizm, şehirler arası servis olanaklarını en üst seviyeye çıkarmıştır. Geniş servis ağı ile yolcuların servis ihtiyacı taleplerine cevap vermektedir.

Asil Tanrıverdi turizm; Sabiha Gökçen Havaalanından İzmit, Adapazarı, Düzce, Yalova, Bursa, Orhangazi, Gemlik’e yolcuları güvenle taşımaktadır.

Firmamız güler yüzlü, özverili ve saygılı personeli ile yurt içinde servis araçları, modern bilet otomasyon sistemi yardımıyla siz değerli yolcularımıza birçok sefer sunuyoruz. Uygulamada herhangi bir aksaklık ortaya çıkmaması için her türlü önlemi almak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve yolcularımızın değişken beklentilerini karşılamak için sürekli çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz için değer yaratarak, beklentilere kalite ile karşılık verip sektörde lider olmak.


Misyonumuz

Hizmet verilen alanlarda güvenli, yenilikçi, yüksek standartlı hizmet anlayışı ile kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.


Hedefimiz

Toplam kalite, hizmet ve yaşam biçimimizi, Ulusal kara yolu insan taşımacılığında mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmaktır.

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti için, çalışanlarımızın motivasyonu ve mutluluğudur. Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak. Toplam kalite, hizmet ve yaşam biçimimizi, Ulusal kara yolu insan taşımacılığında mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmaktır. Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmaktır. İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti için, çalışanlarımızın motivasyonu ve mutluluğunun önemli olduğunun bilincindeyiz

Bize güvendiğiniz ve desteklediğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz...Copyright © Asil Tanrıvredi Seyahat 2016
ipek bilgisayar webStudio